šeštadienis, kovo 27, 2010

Atgal į baudžiavą

Nuo šiol gyventi LR teritorijoje ir nemokėti duoklės draudžiama. Jei nuo kitų metų bus įvestas ir visuotinis nekilnojamo turto mokestis, krikščionys-demokratai-konservatoriai savo darbą sugrąžinant baudžiavą bus beveik atlikę.

7 komentarai:

 1. Gražiausia, kad tai jie daro vieningai pritariant net kelių „liberalų“ partijų nariams. Labiau apgailėtino politinio degradavimo scenarijaus Lietuvoje neįmanoma įsivaizduoti. Kyla „juodas“ įtarimas, kad galo ir dugno šioms nesąmonėms paprasčiausiai nėra!

  Gediminas

  AtsakytiPanaikinti
 2. Atsimerkit žmonės:
  http://yessuz.blogas.lt/mokestis-uz-ora-arba-laukiame-mesijaus-477.html

  AtsakytiPanaikinti
 3. Pasakyti kad teisinga yra viskas kas teisėta yra tas pats, kas nepasakyti nieko.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Jeigu Lietuvoje būtų pripažįstama priešinga samprata - teisėta tik tas, kas teisinga - tai ir tokių įstatymų nebūtų. Legalizmas jau yra tapęs sunkiai išsprendžiama problema Lietuvoje.

  Gediminas

  AtsakytiPanaikinti
 5. Teisingumas yra subjektyvi sąvoka. Ir šiek tiek juokinga, jog Jūs tikitės, kad visi teisingumą supras taip, kaip Jūs. Nesupraskit manęs neteisingai. Aš didžiajai daliai Jūsų minčių pritariu ir pats norėčiau, kad teisingumą žmonės suprastų taip, kaip F. Bastiatas ir kad įstatymai neperskirstytų turto, o paliktų kiekvienam savo. Tačiau bet kuriuo atveju visi patenkinti nebus.

  Esant valdžioje socialistams, bus nepatenkinti dešinieji ir atvirkščiai (klausimas kuriai pusei priskirti Lietuvos konservatorius, žinoma, lieka atviras). Galbūt stebuklas gali įvykti ir, priėmus nuosavybės teisę iš tikrųjų ginančius įstatymus, žmonės po poros dešimtmečių atpras kažko tikėtis iš "valstybės".

  AtsakytiPanaikinti
 6. "Teisingumas yra subjektyvi sąvoka."

  Kaip suprantu tai yra ne asmeninė nuomonė, o teiginys apie realybę, ar ne? Jei taip, tai jis reikalauja įrodymų, t.y. reiktų įrodyti, kad nėra veiksmų, kuriuos visi žmonės laiko neteisingais, jei tik tie veiksmai yra atliekami prieš juos pačius. Aš tokių veiksmų randu, būtų įdomu pamatyti kurioje konkrečiai vietoje klystu.

  AtsakytiPanaikinti
 7. Teisingumas tikrai nėra subjektyvi sąvoka. O lietuvoje vyksta priverstinė tremtis politinėmis priemonėmis, bet tai bent man nėra baisu, aš neturiu nei darbo nei pajamų nei santaupų.

  AtsakytiPanaikinti