penktadienis, sausio 27, 2012

Tavo skola

Šiandien Verslo žinios rašo:
"Tavo skola užsieniui padidėjo 1000 litų"
 (Kadangi šis užrašas matosi tik tituliniame puslapyje, įdedu screenshot'ą)


Būtų juokinga, jei dauguma žmonių tuo netikėtų.

Jei pažiūrėti kas yra valdžia vertinant tai, ką "valdžia" pasivadinę žmonės daro, o ne ką apie save kalba, šie žmonės savo veiksmais niekuo nesiskiria nuo bet kokios mafijos.

Šiaip tai yra dar blogiau - valdžia yra pati sėkmingiausia, didžiausia, žiauriausia ir įkyriausia mafija, ne tik, kad šiandien atimanti iš mūsų visų apie pusę to, ką mes uždirbame (iš uždirbančių daug pavyksta atimti procentaliai mažiau, kadangi uždirbantys daugiau turi už ką bent kažkiek apsiginti ar mafijozus papirkti, o uždirbantys mažai dažnai atiduoda gerokai daugiau nei pusę to, ką užsidirbo), bet dar ir reguliuojanti beveik visas gyvenimo sritis.

Argi ne genialu pasitelkiant propagandą ir pradedant nuo mažų dienų įtikinti reketuojamus žmones, kad pinigus, kuriuos pasiskolino mafijozai, iš tiesų turi moralinę pareigą grąžinti jų aukos?

2 komentarai:

  1. Nemanau, kad tikslu valžią mafija vadinti. Nors kaip pavadinsi - nepagadinsi, bet mafija nureketuotu pinigu nei pro kuri gala tau ju negrazins. Valdzia bent jau teoriskai uz tuos nureketintus pinigus organizuoja sveikatos apsauga, pensijas, kelių priežiūrą ir t.t.

    Del to ir gincas didelis. Kodel vienos ju moka organziuoti tuos darbus (Norvegija), o kitos nei pro kur.

    AtsakytiPanaikinti
  2. Tai jo, valdžia yra gudriausi mafijozai, gerai supratę, kad žmonių skaldymas ir papirkinėjimas vogtais pinigais stipriai sumažina jų pasipriešinimą, todėl atiminėjant pinigus reikia rečiau naudoti jėgą ir galima gerokai daugiau atimti.

    AtsakytiPanaikinti